Ida Mei

Järva ringkonna Vahastu jaoskonna esinaine (alates jaoskonna loomisest 1928).

Advertisements

A. Kudevlita

Järva ringkonna Türi jaoskonna asutajaliige, töötas jaoskonna algusest peale (jaoskond asutati 30.09.1925) kuni 1936. aastani jaoskonna juhatuse liikmena, toitlustusosakonna liikmena ja abiesinaisena. 1936 lahkus juhatusest tervislikel põhjustel.

Elisabeth Kalm

Järva ringkonna Rakke jaoskonna asutajaliige, 22.01.1928-23.04.1934 oli Rakke jaoskonna esinaine. Alates 1936. aastast oli Rakke jaoskonna juhatuse liige.

Margarete Rästas

Naiskodukaitse Järva ringkonna Paide jaoskonna liige alates 1925. aastast. 1932-1933 oli jaoskonna juhatuse liige, 1932-1936 jaoskonna esinaine. 17.09. 1937 määrati uuesti jaoskonna esinaiseks.

Linda Toomsoo

Järva ringkonna Kolu jaoskonna asutajaliige, oli Kolu jaoskonna esinaine 8.05.1927 kuni 14.04.1929. Aastatel 1931-1933 oli jaoskonna juhatuse liige ja 02.04.1933 valiti taas jaoskonna esinaiseks.

Alma Paeoja

Alates 1928. aastast oli Järva ringkonna Kirna jaoskonna liige, alates 1929. aastast maikuust jaoskonna juhatuse liige. 1938. aastal oli ka jaoskonna laekur.

Blog at WordPress.com.

Up ↑